Služby

Kamerový systém – kamery

Elektrikár Marián Miklas EL-Mik vám ponúka montáž kamerových systémov renomovaných značiek.
Sme držitelia licencie na poskytovanie technickej služby v oblasti SBS na ochranu majetku podľa zákona 473/5005 Z.z.
Treba vám niečo snímať počas vašej neprítomnosti, obráťte sa na nás. Elektrikár Marián Miklas EL-Mik je tu pre vás. Spolupracujeme z dodávateľmi, ktorí ponúkajú kvalitné, profesionálne výrobky a poskytujú aj kvalitný servis na kamerový systém.
Pre viac informácii, nás prosím kontaktujte. Ohľadom výrobkov kliknite sem: www.gemtech.eu, www.slovakalarms.sk

Poskytujeme profesionálny a kvalitný kamerový systém

Zabezpečovací systém – Alarm

Elektrikár Marián Miklas EL-Mik vám ponuka montáž zabezpečovacích systémov. Sme držitelia licencie na poskytovanie technickej služby v oblasti SBS na ochranu majetku podľa zákona 473/5005 Z.z. Montujeme profesionálne, zabezpečovacie systémy – alarm –  firmy Paradox, ktorá je celosvetovo uznávaná . Treba vám zabezpečiť váš dom, byt, kanceláriu, chatu? Obráťte sa na nás Marián Miklas EL-Mik je tu pre vás. Radi vám poradíme.
Pre viac informácii, nás prosím kontaktujte. Ohľadom výrobkov firmy Paradox kliknite sem: www.paradox.sk/Variantram.html

Elektroinštalačné práce – elektroinštalácie

Firma elektrikára Mariána Miklasa EL-Mik , Vám ponúka montáž, údržbu a opravu el. zariadení. Vieme Vám zabezpečiť komplexné riešenie elektroinštalácie pre Váš dom, byt, stavbu v okrese Kežmarok, Poprad, Stará Ľubovňa. Keďže elektroinštalácia nie je vec na jeden deň, pristupujeme k nej zodpovedne a radi Vám poradíme a navrhneme najlepšie riešenie.  Zabezpečíme Vám elektroinštalačný materiál za veľkoobchodné ceny. Ponúkame Vám montáž silnoprúdových a slaboprúdových rozvodov, montáž bleskozvodov. Elektrické podlahové kúrenie, vykurovanie odkvapov a žľabov. V prípade, otázok, alebo cenovej ponuky nás kontaktujte.

Elektrické podlahové vykurovanie

Elektrikár Marián Miklas EL-Mik ponúka predaj a  montáž elektrického podlahového vykurovania a montáž ohrevu na potrubia, strechy, žľaby, okapové zvody. Spolupracujeme z firmou V-systém.

Inteligentná domácnosť

Elektrikár Marián Miklas EL-Mik sa venuje predaju, montáži a nastavenie prvkov inteligentnej domácnosti. Inteligentná domácnosť (po anglicky smart home) je domácnosť, ktorá využíva prvky domácej automatizácie, pomocou ktorých Vy a váš dom dokáže riadiť osvetlenie, vykurovanie, zabezpečenie, elektrické spotrebiče a iné integrované prvky pohodlnejšie, efektívnejšie, komfortnejšie a bezpečnejšie. Vytvorením inteligentnej domácnosti budete môcť ovládať osvetlenie, elektroinštaláciu, termostat, domáci alarm, kamery alebo zámky dverí na diaľku cez inteligentný telefón, tablet, ale aj počítač alebo televízor.

Vytvorením inteligentnej domácnosti budete môcť ovládať osvetlenie, elektroinštaláciu, termostat, domáci alarm, kamery alebo zámky dverí na diaľku cez inteligentný telefón, tablet, ale aj počítač alebo televízor.