Služby

Anténne a satelitné systémy

Ponúkame vám montáž antén a satelitov, komplet anténne a satelitné rozvody pre penzióny. Dodáme vám aj dekódovacie karty Sky Link, respektíve Free sat. Montujeme satelitné prijímače OPTICUM, OPTIBOX, a iné, poprípade Vami dodaný systém. V prípade, otázok, alebo cenovej ponuky nás kontaktujte.

Kamerový systém – kamery

Marián Miklas EL-Mik vám ponúka montáž kamerových systémov renomovaných značiek.
Sme držitelia licencie na poskytovanie technickej služby v oblasti SBS na ochranu majetku podľa zákona 473/5005 Z.z.
Treba vám niečo snímať počas vašej neprítomnosti, obráťte sa na nás. Marián Miklas EL-Mik je tu pre vás. Spolupracujeme z dodávateľmi, ktorí ponúkajú kvalitné, profesionálne výrobky a poskytujú aj kvalitný servis na kamerový systém.
Pre viac informácii, nás prosím kontaktujte. Ohľadom výrobkov kliknite sem: www.gemtech.eu, www.slovakalarms.sk

Zabezpečovací systém – Alarm

Marián Miklas EL-Mik vám ponuka montáž zabezpečovacích systémov. Sme držitelia licencie na poskytovanie technickej služby v oblasti SBS na ochranu majetku podľa zákona 473/5005 Z.z. Montujeme profesionálne, zabezpečovacie systémy – alarm –  firmy Paradox, ktorá je celosvetovo uznávaná . Treba vám zabezpečiť váš dom, byt, kanceláriu, chatu? Obráťte sa na nás Marián Miklas EL-Mik je tu pre vás. Radi vám poradíme.
Pre viac informácii, nás prosím kontaktujte. Ohľadom výrobkov firmy Paradox kliknite sem: www.paradox.sk/Variantram.html

Elektroinštalačné práce – elektroinštalácie

Firma Marián Miklas EL-Mik , Vám ponúka montáž, údržbu a opravu el. zariadení. Vieme Vám zabezpečiť komplexné riešenie elektroinštalácie pre Váš dom, byt, stavbu v okrese Kežmarok, Poprad, Stará Ľubovňa. Keďže elektroinštalácia nieje vec na jeden deň, pristupujeme k nej zodpovedne a radi Vám poradíme a navrhneme najlepšie riešenie.  Zabezpečíme Vám elektroinštalačný materiál za veľkoobchodné ceny. Ponúkame Vám montáž silnoprúdových a slaboprúdových rozvodov, montáž bleskozvodov. Elektrické podlahové kúrenie, vykurovanie odkapov a žľabov. V prípade, otázok, alebo cenovej ponuky nás kontaktujte.

Verejne osvetlenie a mestský rozhlas.

Ponúkame Vám opravu, respektíve montáž nového systému, verejného osvetlenia a miestneho rozhlasu. V prípade, otázok, alebo cenovej ponuky nás kontaktujte.

Elektrické podlahové vykurovanie

Ponúkame, Vám predaj a  montáž elektrického podlahového vykurovania a montáž ohrevu na potrubia, strechy, žľaby, okapové zvody. Spolupracujeme z firmou V-systém.