Predaj

Predaj elektroinštalačného materiálu

Firma Marián Miklas EL-Mik Vám ponuka na predaj elektroinštalačný materiál za veľkoobchodné ceny. Ponúkame väčšinu elektroinštalačného materiálu. Pri odbere elektroinštalačného  materiálu nad 400 € , pripadne dohodou, ponúkame odvoz tovaru v okrese Kežmarok, Poprad, St. Ľubovňa, na Vašu stavbu zdarma. Ponúkame Vám množstevné zľavy. Pre vytvorenie cenovej ponuky, alebo konkrétne otázky využite kontaktný formulár, prípadne volajte na telefónne číslo 0918 118 613.

Predaj elektrocentrál

Ponúkame Vám predaj profesionálnych, elektrocentrál značiek GEKO, EISEMANN.
Stalo sa Vám, že ste sa ocitli bez dodávky elektrickej energie? Rozmrazila sa Vám chladnička? Nemohli ste kúriť? Nevedeli ste dopozerať futbalový zápas? Núdzové napájanie je dnes dostupné aj pre domácnosti.
Spoločnosť Metallwarenfabrik vyrába širokú škálu elektrocentrál so zabudovanou štartovacou automatikou. To znamená, že v priebehu pár sekúnd sa samočinne obnoví napájanie celého objektu alebo určených zálohovaných obvodov. Samozrejmosťou je vysoká kvalita a stabilita dodávaného napätia, ktoré je potrebné hlavne pre chúlostivé elektronické zariadenia ako sú televízory, počítače a pod. Veľkou výhodou je zabudovanie štartovacej automatiky priamo do elektrocentrály a tým sa zjednoduší montáž a ovládanie. Elektrocentrály s automatickým štartovaním Vám zabezpečia kvalitnú dodávku elektrickej energie pre celý Váš dom aj keď práve nie ste doma. Pre vytvorenie cenovej ponuky, alebo konkrétne otázky využite kontaktný formulár, prípadne volajte na moje telefónne číslo.